کتاب روباهی به نام پکس

اثر سارا پنی پکر از انتشارات پرتقال - مترجم: بهرنگ خسروی-ادبیات معاصر

هیچ چیز نمی‌تواند «پیتر» و «پَکس» را از هم جدا کند.
هیچ چیز. حتی جنگ!


یک داستان فوق‌العاده درباره‌ی دوستی. مفاهیم عمیقی مثل دوستی انسان و حیوان، پیوند انسان با طبیعت، جنگ و مشکلات ناشی از اون و آزادی همه‌ی موجودات در این کتاب به زیبایی مطرح شده‌اند.


خرید کتاب روباهی به نام پکس
جستجوی کتاب روباهی به نام پکس در گودریدز

معرفی کتاب روباهی به نام پکس از نگاه کاربران
یک داستان ارزشمند! من بیشتر از او راضی هستم من هم دوست داشتم نظرات هر دو صلح به عنوان پیتر، اما من احساس من آمد شخصیت بسیار Vola. این یک کتاب ویژه است که به شما احساس گرمای عمیق می بخشد. به آن فرصتی بدهید، این شما را ناامید نخواهد کرد.

مشاهده لینک اصلی
با عشق ظاهرا جهانی برای Pax، من احساس می کنم که به سمت کویوت با امتیازی که به آن داده ام، خسته شده ام. من به طور كلی تحت كتاب كتاب قرار گرفتم - به نظر می رسید كه در نقاط بسیار خاص، هر دو در طرح و تنظیم، و در حالی كه آن را به یادداشت های احساساتی از اوراق قرضه میان مرد و خزدار دوست من، من بیشتر مایل بود پانچ عاطفی به روده. صدای روایت که بین پیتر پسر و Pax روباه به عقب و جلو حرکت می کند، برای برخی از لحظات جنجالی و چالش انگیز که خواننده را مجبور می کند تا نسبت به هر دو دیدگاه مؤثر باشد، اما ثابت می کند که به طور ناخوشایند گیج کننده و بی نظیر است. داستان با موضوعاتی از مسئولیت، فداکاری، استرس پس از سانحه و یادگیری از دست رفته احساس می شود. بدون تردید تبدیل شدن به یک کلاسیک جدید با یک فیلم همراه (متحرک، لطفا) در سال های آینده به دلیل پیام های نسل کشی آن است.

مشاهده لینک اصلی
* بر اساس خواندن ARCLets 2016، سال روباه است. من واقعا کتاب را دوست دارم، در واقع من به یاد انیمیشن های Pixarâ € ™ ثانیه که به جوان و پیر می شود. ما نمی دانیم که زمان و مکان جایی که این داستان اتفاق می افتد و به نظر می رسد عمدی است، زیرا جنگ بر همه ما، انسان ها و غیر انسان ها مهم نیست، سن، زمان جنس یا بخشی از جهان که آنها ساکن هستند. این مفهوم جدید جدید نیست، اما زیبایی آن نوشته شده است و از داستان های موازی یک پسر 12 ساله پیتر و روباه حیوان خانگی خود Pax استفاده می کند. شخصیت های اصلی انسان (پیتر و ولا) پیچیده هستند، مبارزه با شیاطین شخصی خود، اما این چیزها کتاب را از داستان ساده برای کودکان به خوانندگان مسن تر بر می دارد. Pax، خود را رشد می دهد در راه خود را در وحشی باقی مانده است. من دوست دارم که زنان نقش حیاتی در رشد و فرآیند بهبودی پیتر و پاکس داشته باشند. برخی از صحنه ها گرافیکی هستند که دوستداران حیوانات را از بین می برد اما من دوست دارم که نویسنده در اثر جنگ به طور وحشیانه صادق باشد. شکایت من تنها این است که پایان خیلی ناگهانی، واقعی اما ناگهانی بود. ذهن شما را من پاره پاره، اما می توان آن را بهتر نوشته شده بود برای دادن بسته شدن آن سزاوار. من به دنبال تصاویری که در ARC گم شده بود و من قصد دارم برای خرید یکی برای اضافه کردن به مجموعه من.

مشاهده لینک اصلی
من یک کپی پیشرفته خواننده از این کتاب برای بررسی دریافت کردم و سپس تمام کتاب را در یک نشست خواندم. این یکی از کتاب های قابل توجه ترین است، به غیر از کتاب های خواننده طبقه متوسط، که Ive خوانده شده در یک زمان بسیار طولانی است. پروسسس Pennypackers بلورین، شگفت انگیز و کاملا دوست داشتنی است، زیرا او از دیدگاه Paxs به پترس و دوباره باز می گردد. من خیلی سپاسگزارم که حتی اگر این کتاب برای خوانندگان جوانتر است، @ آن را به کوچکترین آنها کم کند؛ او نوار را بالا برده و انتظار دارد که بچه ها به آن برسند و من هیچ شکی ندارم که آنها خواهند شد. این یک داستان نادر، بازیگرانه از یک پسر و حیوان خانگی او نیست. این یک مدیتیشن پیچیده در مورد هزینه های جنگ و روابط است - چیزی که ما به دست می آوریم و آنچه که ما از دست می دهیم وقتی خودمان را به دیگران پیشنهاد می کنیم @ می شود. @ چه شوک، گریه کردم و گریه و گریه کردم وقتی که تمام شدم، نه به طور کامل به خاطر پایان دادن؛ به جای آن، من گریستم چون پایان یافت. واقعا یک کتاب فوق العاده است که امیدوارم در سالهای آینده در قفسه خوانندگان جوان قرار گیرد.

مشاهده لینک اصلی
بهترین کتابی که من در طولانی مدت مطالعه کرده ام. من وقتی یک تکمیل قلبم را به هم می زنم، بازبینی می کنم. Hoo boy.REVIEW:Wild و خجالتی، جنگ و صلح، خشم و عشق - Pax مدیتیشن زیبا، تقریبا افسانه ای، در این موضوعات متصل شده است. هیچ کلمه ای در مورد داستان پطرس و روباه او، Pax و سفرهای همگرا آنها ناسپاس نیست. Pennypacker به طرز ماهرانه ای احساساتی می کند که قابل لمس هستند، مانند تنش خشم پدر و یا خشم پیتر از عشق به کسانی که از دست داده است. Pennypacker در علامت دادن صدای Pax به نمایش می گذارد، تصویر عمیق زندگی پیچیده او را با مقدار بالایی پاتو نشان می دهد. این یک داستان است که شکوه قلب شما را باز می کند و دوباره آن را دوباره بازسازی می کند، بسیار شبیه ققنوس که از شعله های آتش می آفریند - یک نشخوار روشن، زیبا و خیره کننده بر بشریت و خشونت ما است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب روباهی به نام پکس


 کتاب خیانت اینشتین
 کتاب شتاب دهی
 کتاب ربات جنگلی
 کتاب نویسنده پشت پرده
 کتاب دریچه ای به سوی کیهان
 کتاب چه کسی از سوزان سانتاک می ترسد؟