کتاب زشت ها

اثر اسکات وسترفیلد از انتشارات آذرباد - مترجم: نوشین هنرپیشه-ادبیات معاصر

Uglies (Uglies, #1), 2005, Scott Westerfeld
عنوان: زشتها کتاب اول از چهارگانه؛ نویسنده: اسکات وسترفیلد؛ مترجم: نوشین هنرپیشه؛ ویراستار: نیما کهندانی؛ تهران، آذرباد، 1393، شابک: 9786006225562؛ در 448 ص؛ موضوع: داستانهای کودکان از نویسندگان انگلیسی قرن 21 م


خرید کتاب زشت ها
جستجوی کتاب زشت ها در گودریدز

معرفی کتاب زشت ها از نگاه کاربران
این کتاب، اگر چه نه چندان خوب است بعضی از YA Ive به تازگی خوانده شده (به عنوان مثال Unwind and Hunger Games) هنوز ارزش خواندن دارد. داستان به سرعت در حال حرکت است و پیام منتقل می شود مثبت است. شخصیت ها کمی صاف و پایان به نظر می رسد تا حدودی مجبور، اما من آماده است برای قسط بعدی با این حال.

مشاهده لینک اصلی
من نمی توانم با تمام @ Ugly @ در این کتاب پرتاب شود، آنقدر خسته کننده است.

مشاهده لینک اصلی
خوب، من کاملا شگفت زده می شوم. اگر شما وارث ندیده اید\n، آن زمان بوده است از زمانی که Ive خواندن هر YA از این ژانر. من در سال گذشته خیلی دودوی بالغ جوان را خوانده ام که واقعا صادقانه از آن خسته شده ام. این تنها چیزی است که شما می توانید با یک دختر شانزده ساله و یک جامعه مدرن که در حال فروپاشی است را انجام دهید. من چیزهای زیادی درباره این کتاب شنیده بودم و انتظار نداشتم آن را دوست داشته باشم. اما من آن را انجام دادم. چیزی که من احساس می کنم مهم است این است که این کتاب در ابتدا در سال 2005 منتشر شد. سه سال قبل از شروع بازی های گرسنگی، مدت ها قبل از تقسیم بندی ادبیات YA رد شد. و این قطعا یکی از دنیاهای پیشرفته توسعه یافته ایو است خواندن. ساختمان جهانی به لحاظ فوق العاده ای بود. از فصل اول، شما در حال حاضر یک حس کامل از آنچه در محل زندگی Tally زندگی می کردند و چگونگی کار در جامعه اش بود. ابتدا شما را پرتاب کرد، اما آسان ساختن آن با جامعه و یادگیری جایگاه آن بود. همچنین، چیز سوم شخص را دوست داشتم. شما به ندرت در سراسر یک رمان جوان بزرگسال نوشته شده در شخص سوم دیگر. در واقع، تنها سقوط برای من با این داستان شخصیت بود. من احساس می کنم که اکثریت آنها خیلی دور و نامرئی هستند. حتی تالی سخت بود که با آن ارتباط برقرار کنم. من می خواهم این سری را ادامه دهم، و من هیجان زده شدم ببینم کجا می رود. ایوان چیزهایی را شنیده که از اینجا می افتد، اما با این وجود من هیجان زده هستم.

مشاهده لینک اصلی
من عاشق رمان خوبی جوان در مورد آینده آدم های دودویی هستم، و Uglies، بدون شک، مورد علاقه من تا کنون است. پس از گذشت صدها سال پس از اینکه آمریکایی ها به دست وابستگی به نفت خارجی خود را ویران کردند، آینده اسکات وسترفلد، به نظر می رسد، در نگاه اول، یک روستای نئولیبرال است. تمام انرژی تمیز و قابل تجدید است، تمام مواد بلافاصله قابل بازیافت هستند؛ همه شهروندان گیاهخواری هستند، ناامید می شوند که اجدادشان هرگز هکتار زمین کشاورزی جنوب امریکا را در افزایش گاو نابود نکردند. هیچ جنگ، گرسنگی و فقر وجود ندارد. و هیچ نژادپرستی و یا تبعیض وجود ندارد - چرا که همه به نظر می رسد یکسان است، به لطف یک عملیات که هر 16 ساله @ زیبا، @ کار زیبایی زیستی، با ویژگی های کاملا متناسب و متقارن است. ایده این است که به دلیل هر کس همان، هیچ مبنایی برای نفرت وجود ندارد. اما البته، به عنوان دوستداران داستان دودوپیک خوب می دانیم، این ایده به ندرت به عنوان برنامه ریزی شده کار می کند. در مراسم جراحی جراحی پاساژ، تالی، 15 ساله، با جامعه ای از شهروندان شورشی ملاقات می کند که او را متقاعد می کند که کاملا نابود نشده است. معضل Tallys در مورد سفارش از بخش شرایط ویژه برای خیانت این سلول سرکش جذب می شود، و نتیجه گیری رمان ها بسیار خطرناک و refreshingly پیچیده است. من این کتاب را چند روز پیش به اتمام رسانده ام و هنوز در مورد پیامدهای آن که ما در حال حاضر زندگی می کنیم، و این واقعیت است که حتی اصول لیبرال نجیب هم تیره هستند. بسیار توصیه شده.

مشاهده لینک اصلی
یک رمان قابل توجه که بیش از یک سال پیش خواندم. به طور کامل توصیه می شود، مقدمه ای در یک دنیای کاملا متفاوت و بسیار واقعی که موجب برانگیختگی پوست من فقط در مورد آن فکر می کنم. فوق العاده

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زشت ها


 کتاب چراغی زیر شیروانی
 کتاب هیاهوی زمان
 کتاب اسرار ذهن ثروتمند
 کتاب بهترین زمان مردن
 کتاب من جوکم: یک داستان نوجوانانه
 کتاب واقع نگری