کتاب ساعت ها

اثر مایکل کانینگهام از انتشارات نیماژ - مترجم: مهدی غبرایی-ادبیات معاصر

ساعت‌ها (۱۹۹۸) رمانی از مایکل کانینگهام نویسنده آمریکایی است. او به خاطر این رمان در سال ۱۹۹۹ برنده جایزه پولیتزر و پن/فاکنر شد. رمان به سه زن از سه نسل می‌پردازد که تحت تأثیر رمان خانم دالوی اثر ویرجینیا وولف قرار می‌گیرند. اولی خود ویرجینیا وولف است که دارد در سال ۱۹۲۳ هم‌زمان با نوشتن رمان خانم دالوی، با بیماری روانی خودش دست و پنجه نرم می‌کند. نفر دوم خانم براون است، همسر یک کهنه سرباز جنگ جهانی دوم، که در سال ۱۹۴۹ مشغول خواندن رمان خانم دالوی است و هم‌زمان جشن تولد شوهرش را ترتیب می‌دهد. نفر سوم، کلاریسا وگان، زنی همجنس گراست که در سال ۲۰۰۱ جشنی به افتخار دوست شاعر و معشوق قدیمی اش ریچارد می‌گیرد که به خاطر بیماری ایدز با مرگ دست و پنجه نرم می‌کند.


خرید کتاب ساعت ها
جستجوی کتاب ساعت ها در گودریدز

معرفی کتاب ساعت ها از نگاه کاربران
@فقط دو راه در پیش است می شود توانا بود یا بی اعتنا[email protected]
با ترجمه فوق العاده مهدی غبرایی. خیلی گیرا و جذاب بود. گرچه واقعا با شخصیت ویرجینیا وولف نتونستم ارتباط برقرار کنم در کل از خوندنش لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
یکم تودرتویی شخصیت ها گیجم کرد و اینکه این داستان الان از کیه، نویسنده، زندگی ویرجینیا ولف و یا رمان خانم دالوی؟!
مجبور شدم وسط فیلم، در مورد رمان دالوی و ویرجینیا ولف و این داستان بخونم تا کمی بفهممش... ولی هنوزم کامل درکش نکردم و فکر میکنم اثر فیلمه و با خوندن داستان برطرف بشه هرچند میلی به خوندن کتابش ندارم.


مشاهده لینک اصلی
Non فکر می کنم دو نفر می توانست خوشحال تر از ما بوده است @ نوشتن نظر و یا حتی یک ذره نظرات در مورد این شاهکار کوچک در حال انجام همه سخت تر و غیر ممکن است. من می توانم سعی کنید به طوری: rimmarebbe همیشه احساس از هر چیزی برای عظمت و کمال از این جواهر از ادبیات معاصر و نیست. سپس فقط می توانم بگویم. کافی است این: هر گونه بررسی حتی از راه دور می تواند نشان دهنده عظمت این romanzo.Breve اما بسیار شدید، ساعتLe @ یک رمان در سه صدای، که در آن قطاری از نبوغ همه نویسنده و بشریت است. سه پرتره از زنان مختلف و دور در طول زمان؛ کار ادبی ویرجینیا وولف را انجام دهید. نه برای فراموش کردن شخصیت تنها مرد، ریچارد، شاعر لعنتی گی و بیمار AIDS.Da خواندن، دوباره خواندن، به عشق، به یاد بگیرند که توسط قلب، تا زمانی که این مقاله روشن خواهد شد و شما یک آینه ببینید.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب باعث شد که من بخواهم گریه کنم و با شادی بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
سرخ مایل به قرمز سرخ مایل به قرمز سرخ مایل به قرمز من عاشق دوست این کتاب را دوست دارم! هر کلمه ای، هر pageâ € |. نوشتن فوق العاده، ساختار پیچیده، بینش شگفت انگیز. من LOADS از passages اختصاص داده شده است. این قطعا باید مجبور به خواندن دوباره (و دوباره و دوباره و دوباره!). من هیچ وقت گریه نمی کنم وقتی کتاب بخوانم این بار گریه می کنم. FAVOURITE QUOTE: \"به نظر می رسید آغاز خوشبختی است، و کلاریس هنوز بیش از سی سال است که شوکه می شود، آن را شاد می کند ؛ که کل تجربه در یک بوسه و پیاده روی، پیش بینی شام و یک کتاب قرار دارد. شام در حال حاضر فراموش شده است لسینگ مدتهاست که توسط نویسندگان دیگر تحت تاثیر قرار گرفته است؛ و حتی جنس، هنگامی که او و ریچارد به این نقطه رسیدند، شدید بود، اما ناخوشایند، ناراضی، مهربان تر از پرشور. آنچه که در Clarissa ذکر نشده بیش از سه دهه بعد، یک بوسه در غروب خورشید در یک لکه چمن مرطوب، و راه رفتن در اطراف یک حوضچه به عنوان پشه که در هوا تاریک droned. هنوز هم وجود دارد که کمال منحصر به فرد است، و آن را کامل در بخشی به دلیل آن را در آن زمان به نظر می رسید، بنابراین به وضوح به وعده بیشتر. حالا او می داند: این لحظه ای بود، درست است. دیگر وجود ندارد. »[ص. 98]

مشاهده لینک اصلی
من فیلم را دیدم من ویرجینیا وولفز خانم دلووی را خواندم (2 ستاره) و در نهایت این کتاب را خواندم. این آسانتر از خانم دالووی خوانده میشود، زیرا از زبان معاصر انگلیسی استفاده میکند. خوب، این کتاب نازک وللف یکی از نخستین کلاسیک هایی بود که بعد از پیوستن به Goodreads خوانده بودم و می دانستم که باید اسمش را از دست بدهم، به همین دلیل است که من درست متوجه شدم (2 ستاره). من باید روزی آن را بخوانم. فیلم به این کتاب اعتبار نداشت، بنابراین تصور کردن صحنه هایی که در اینجا توصیف شده بود، سخت نیست، حتی اگر بیش از یک دهه پیش آن را دیدم. من هنوز Nicole Kidmans را نادیده می گیرم، جولیان مور، تنها در حالی که از اتاق بیرون می آید، به پرواز می افتد و کتاب را می خواند، خانم Dalloway و Meryl Streep شوکه شده اند که اد هریس خودکشی کرده است. منظورم فیلم این تصاویر را در من در سال 2002 ترک کرد و پس از آن قطعا یک فیلم خوب بود. این کتاب فقط باعث شد تا من فیلم را درک کنم و اجازه دهم از طریق گفتگوهایی که من از دست داده ام، زبان انگلیسی من نبود وقتی فیلم را در طول اجرای تئاتر دیدم، هیچ زیرنویس ای وجود نداشت. من نیز فهمیدم که تفاوت های شخصیت های میانسالان ویرجینیا وولف در سال 1920 در لندن، خانم براون در سن 50 سالگی سان فرانسیسکو و کلاریاسMrs. Dalloway @ Vaughman در دهه 1990 نیویورک. این داستان در مورد این سه زن است که زندگی خود را از طریق آثار و زندگی وولف از بین می برد. این موضوع در مورد نوعی تناسخ (این کتاب فانتزی یا فوقالعاده نیست) است، اما در مورد زنان دیگر که ویژگی های یکسان را دارند، احتمالا به دلیل خواندن بیش از حد وولف، به عنوان نویسنده انگلیسی عالی است. نقل قول های بسیار خوبی است که شما با آن مواجه می شوید. خواندن این کتاب اما این یکی توضیح می دهد که عنوان: این فقط برای هیجان انگیز است که ما تصور می کردیم، هرچند هرچند هرچیز اما بچه ها (و شاید حتی آنها) می دانند که این ساعت ها به ناچار دیگران را دنبال می کنند، بسیار تاریک تر و سخت تر می شوند. هنوز صبح شهر را گرامی می داریم؛ ما امیدواریم بیش از هر چیز برای بیشتر. @\nعلی رغم همه تحقق پنهان این جنبه های جنسی زنان، خودکشی و چک کردن در هتل فقط برای خواندن یک کتاب، من این کتاب را دوست داشتم و فکر کردم کانینگهام کار خوب انجام داد و مستحق جایزه پن / فاکنر برای داستانی بود.

مشاهده لینک اصلی
شکی نیست که با استفاده از این کتاب، مایکل کانینگهام کارهای زیبایی را در همبستگی با زندگی ویرجینیا والف، نویسنده و کلاریسا دلووی، یکی از شخصیت های مشهور داستانی اش انجام داده است. من به طور مداوم در هنگام خواندن از طریق 180 صفحه شگفت زده شدم زیرا به دنبال یافتن روابط و ارتباطات بودم که قبلا دیده ام. با وجود اینکه من تماشا فیلم که سه بازیگر مورد علاقه من را تماشا می کند، فکر می کنم کتاب ها به شما این امکان را می دهند که از این سنگهای قیمتی و ارتباطات پنهانی استفاده کنید و به همین دلیل در هر نقطه، . من فکر می کنم که شما باید @ Mrs Dalloway @ را بخوانید تا این داستان را کاملا درک کنید و قدردانی کنید. با این حال، من نیز فکر می کنم که این امکان وجود دارد که بدون خواندنMrs Dalloway @ آن را بخوانم، اما به من شخصا، این چنین شادی بود که می توانستم بینظم بودن سنگین را ببینم. من آن را زیباتر نشان دادم که مایکل کانینگهام نه تنها زندگی شخصیت های خیالی، بلکه زندگی شخصیت های واقعی را نیز در هم می آمیزد، و به هر حال همه آن ها را معنی می دهد. من تا به حال برخی از مشکلات جزئی با سبک نوشتن بود. من دوست نداشتم که اکثر این گفتگوها نوشته شده بود: @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ اما هنگامی که به آن می رسد، من با این قطعه بی عیب و نقص خوشحالم، و من آن را به شدت توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ساعت ها


 کتاب روباهی به نام پکس
 کتاب چارلی وب
 کتاب شب های هند
 کتاب از روی دست رمان نویس
 کتاب نور دنیا
 کتاب روز صفر