کتاب نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد

اثر آلبرت الیس از انتشارات نسل نواندیش - مترجم: شمس الدین حسینی-ادبیات معاصر

نوشته ی پشت جلد:
در این کتاب ، هدف ای است که به شما نشان دهیم چطور می توانید فعـال ، سرزنده و با شور و نشاط و حتی متوقع زندگی کنید و قربانی تلاش های خودتان نباشید .
ما مجموعه ی قدرتمندی از مهارت ها را به شما می دهیم تا رؤسـآ ، همکـآران ، ناظران ، همسر ، بچه ها ، والدین ، همسایه ها ، دوستان ، عزیزان و دیگر کسانی که هرروز با انها سروکار دارید ، نتوانند اعصابتان را بهم بریزند .
زندگی کوتاه و ارزشمند است . ما می خواهیم به شما کمک کنیم در کاری که انجام میدهید موفق باشید و از این سفر لذت ببرید . ما به شما نشان خواهیم داد چطور واکنش افراطی تان را نسبت به اشخاص و موضاعاتی که دکمه های اعصابتان را فشار می دهند ، مهـآر کنید.


خرید کتاب نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد
جستجوی کتاب نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد در گودریدز

معرفی کتاب نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد از نگاه کاربران
http://sarbook.com/product/306617
در این کتاب نویسندگان سعی کرده‌ اند راه کارها و اصولی کاربردی را به مخاطب خود بیاموزند که با به کاربستن آن ‌ها بتواند بر روی اعصاب خود مسلط باشد و مثبت ‌اندیشی را وارد زندگی خود کند. نویسندگان این کتاب روش‌ ها و اصولی واقع ‌بینانه در اختیار مخاطبان کتاب می‌گذارند که به شخص کمک می‌کند واکنش ‌های افراطی خود را کنترل کند تا هیچ شخصی با هیچ عمل و گفته‌ای نتواند انرژی و دید مثبت آن‌ها را در زندگی خدشه‌‌دار كند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد


 کتاب بدخواهی
 کتاب قصه زویی
 کتاب سفر شگفت انگیز گریگور
 کتاب وزارت والاترین سعادت
 کتاب مدیریت فروش
 کتاب چگونه به همسر خود عشق بورزیم